Wynajem autolawet

Lubin | Legnica | Polkowice | Głogów | Wrocław
+48 666 666 195

WYPOŻYCZALNIA AUTOLAWET

Jeśli potrzebujesz wynająć autolawetę lub zlecić transport, skorzystaj z naszej oferty, dzięki której możesz wypożyczyć wybrany pojazd na dobę lub na godziny, albo też skorzystać z transportu autolawetą obsługiwaną przez naszego kierowcę.

Nasze autolawety to nowoczesny i bezpieczny sprzęt, wyposażony w niezbędne narzędzia do skutecznego przewożenia samochodów i sprzętu drogowego. Nasi kierowcy posiadają niezbędne umiejętności i doświadczenie, aby Twój pojazd dotarł bezpiecznie na miejsce.

Czym wyróżnia się nasza flota?

Bezpieczne pojazdy

Pakiet ubezpieczeń

Profesjonalny osprzęt

Regularne przeglądy techniczne

Wygoda i komfort

Elastyczny dobór pojazdów

Samodzielny import samochodu zza granicy | Transport

Transport pojazdów zza granicy przy pomocy autolawety jest tanią i skuteczną alternatywą do powrotu “na kołach”. Dzięki temu możesz ominąć formalności związane z czasową rejestracją pojazdów w zagranicznych urzędach. W przypadku wynajmu autolawety i samodzielnego transportu pojazdu należy przede wszystkim zwrócić uwagę na prawidłowe umiejscowienie pojazdu oraz jego zabezpieczenie.

Warto także poznać limity oraz ograniczenia panujące na drogach w danym kraju. Należy zwrócić uwagę na łączną masę obu pojazdów (autolaweta + samochód), aby nie przekroczyć dopuszczalnej masy całkowitej. Prawidłowe ustawienie pojazdu oraz jego dobre zabezpieczenie pozwoli nie tylko bezpiecznie dotrzeć do domu, ale także zmniejszyć zużycie paliwa (niższe opory powietrza). Jeśli jednak nie czujesz się na siłach, możesz zlecić nam transport Twojego pojazdu. Odbierzemy go i dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce.

Dodatkowe usługi

Realizujemy usługi na terenie Lubina, Legnicy, Głogowa, Polkowic i całego Zagłębia Miedziowego.

Parking strzeżony 24h

Bezpieczeństwo, obszar monitorowany.

Transport i przeprowadzki

Profesjonalne usługi transportowe i przeprowadzki.

laweta-lubin-24h

Pomoc drogowa 24h

Wynajem nowoczesnych autolawet i przyczep.

Wynajem busów

Nowoczesna flota busów, dostępna dla Ciebie.

 

Zadowoleni z wynajmu autolawet

“Transport autolawetą z Kamotrans, był szybki i sprawny. Bardzo dobry kontakt podczas procedury wynajmu, minimum formalności. Polecam wszystkim!”

Mariusz

“Po raz kolejny wynajmowałem autolawetę od Kamotrans i kolejny raz polecam serdecznie. Zadbane i czyste samochody. “

Arek

Przyjedziemy najszybciej jak to możliwe.

Gwarancja satysfakcji